INFLAGRANTI s Pepou Vojtkem

"Bohužel z náhlé zdravotní indispozice hlavních účinkujících na koncertu Inflagranti s Pepou Vojtkem se koncert přesouvá ze dne 25.2 na náhradní termín 12.3.2015 od 19hod. v Domě kultury v Liberci. Původní zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a dále se budou moci zakoupit na www.ticketart.cz, www.ticketportal.cz a www.evstupenka.cz."

Dívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI
Crossover zajímavých hitů z klasiky, rocku i popu v originálních moderních úpravách pro elektrické smyčce. Naše elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI jsme založily v roce 2004, abchom si mohly zahrát skladby nebo písně v našich úpravách, které máme rády a které nás hrát baví.
V roce 2005 nám u společnosti Universal music vyšlo naše debutové album s názvem ROCKMANTICA a kapela absolvovala svoje první koncertní a televizní vystoupení. 
Jako vydařený restart zafungoval rok 2009, kdy jsme vydaly naši druhou desku. Tak zní i název tohoto CD, RESTART. Bez předsudků k žánrovým kategoriím jsme si na něj opět vybraly velké a krásné melodie, které majme nejen samy rády, ale líbí se i vám, našim posluchačům. Záměrně jsme Skladby Bacha nebo Vivaldiho přetvořily tak, aby zněly jako by byly napsány pro rockový či taneční festival, a písničky od kapel Metallica, Europe nebo Queen jsme umírnily naopak pro filharmonickou síň.
Snad jsme zvolily správnou cestu. Dokazujete nám to i vy, naše milé publikum, ať už pro vás hrajeme v Česku, nebo v zahraničí. Vystupovaly jsme mimo jiné i v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku či Itálii. Kromě samostatných koncertů tria (dvoje elektrické housle a violoncello) nás můžete slyšet na koncertech stále častěji i s celou naší doprovodnou kapelou (bicí, baskytara, klávesy, kytara).

předprodej: pokladna DK Liberec,evstupenka.cz,ticketart.cz,ticketportal.cz 

Kontakt

Dům kultury Liberec s.r.o.
Soukenné nám.613
Liberec 1
460 01
--------------------
IČ: 49098616
DIČ: CZ49098616
Pokladna,předprodej
otevřeno:
Po - St
14.00 - 17.30 hod.
48 53 43 129
725 559 552
dklbc@dkliberec.cz
Všechna práva vyhrazena.