Spirituál kvintet


Jedna z prvních českých folkových kapel vystoupí v Domě kultury v předvánoční čas.Přijďte nasát nezaměnitelnou atmosféru vánočního koncertu.
Od září 2014 hraje Spirituál kvintet   neuvěřitelnou PADESÁTOUPÁTOU SEZONU!
Myslíme, že je to číslo, kterého jsme dosáhli jako   první kapela svého druhu u nás a jistě ani jinde to podobnými výročími nehýří.   Samozřejmě si považujeme toho, že  - řečeno s obrozenci - nás "velebné kmety"   osobně (nebo u mladších členů služebně) pořád hraní a zpívání baví, živí naše   rodiny a umožňuje nám setkávání s vámi, našimi posluchači.
Víme, že hrát padesátpět   let  samo o sobě není žádná velká zásluha a také se opravdu snažíme, abychom   nežili z podstaty a donekonečna neomílali písničky, které se líbily kdysi.   Někdy musíme dokonce zklamat ty z vás, kteří naše staré písně žádáte. Nezlobte   se, my ale opravdu chceme pro sebe i vás vyhledávat a tvořit další, nové a jak   věříme stejně pěkné písničky, jako byly ty, které si můžete dokolečka poslouchat   z našich starých nahrávek.
          I v současné sestavě chce být každý sám za sebe,   předvádět to, čím on obohatil naše možnosti a tak nikoho nenutíme, aby zpíval   písničky, které proslavili Nedvědi, Karel Zich, Olda Ortinský či ještě sestava   prvních průkopníků s Odettkou či Hadrabkou a Thorovským.

Kontakt

Dům kultury Liberec s.r.o.
Soukenné nám.613
Liberec 1
460 01
--------------------
IČ: 49098616
DIČ: CZ49098616
Pokladna,předprodej
otevřeno:
Po - St
14.00 - 17.30 hod.
48 53 43 129
725 559 552
dklbc@dkliberec.cz
Všechna práva vyhrazena.