Václav NOID Bárta - JEDINEJ KROK TOUR 2017

Tour - Jedinej krok 2017 Václav NOID Bárta

Skladatel, zpěvák a herec Václav NOID Bárta vyráží na  tour "Jedinej krok".
Obklopen výtečnými hudebníky, představí své  CD "Jedinej krok", které žánrově osciluje mezi popem a rockem a potvrzuje jeho nezaměnitelnou pozici v současné domácí pop music. Dynamická koncertní show nabídne nejen skladby z CD "Jedinej krok", které je z drtivé většiny autorským počinem, ale i skladby z předchozího CD.  Můžete se také těšit i na písně z muzikálů, v kterých Václav NOID Bárta exceluje, především na své domovské scéně v Hudebním divadle Karlín. 
Václav Noid Bárta
Od čtyř let se zajímal o hudbu. Učil se hrát na klavír, flétnu a klarinet. Později, jako samouk, na kytaru, basu a bicí. Na poli populární a rockové hudby v průběhu let spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák s předními hudebníky ČR.
Na scéně Hudebního divadla Karlín zazářil již v roli Garcii v CARMEN, v rolích Jidáše Iškariotského, Piláta Pontského a Ježíše (od podzimu 2015) v JESUS CHRIST SUPERSTAR, jako Radames v muzikálu AIDA a Daniel v muzikálu LUCIE, VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY,  také v roli sluhy Lurche v muzikálu THE ADDAMS FAMILY a v comebacku muzikálu CARMEN. V současné době přidal hlavní roli Clyda v muzikálu BONNIE & CLYDE.
Je autorem hudby k muzikálu NĚMCOVÁ a k filmu KAJÍNEK, v němž ztvárnil také roli spoluvězně hlavního hrdiny. Složil a nazpíval ústřední píseň k seriálu OBCHOĎÁK pro TV PRIMA, kde účinkoval i v seriálu "Svatby v Benátkách".
Vydal dvě sólová CD. První - "Václav NOID Bárta", kde mimo převzatých hitů, jsou i jeho autorské skladby a na kterém spolupracoval s Českým národním symfonickým orchestrem a přední houslistkou Gabrielou Demeterovou. V dubnu 2014 se uskutečnily dva samostatné koncerty v Hudebním divadle Karlín, kde nejen tyto písně zazněly a jejichž sestřih byl odvysílán Českou televizí na ČT ART.
Na podzim 2015, po vydání druhého sólového CD "Jedinej krok" se opět v Hudebním divadle Karlín uskutečnily dva exkluzivní koncerty s Martou Jandovou jako hostem.

Vstupenky:    pokladna DK, TICKET-ART, EVSTUPENKA.CZ   390 - 590 Kč

Kontakt

Dům kultury Liberec s.r.o.
Soukenné nám.613
Liberec 1
460 01
--------------------
IČ: 49098616
DIČ: CZ49098616
Pokladna,předprodej
otevřeno:
Po - St
14.00 - 17.30 hod.
48 53 43 129
725 559 552
dklbc@dkliberec.cz
Všechna práva vyhrazena.