Akce

Nadcházející akce

21.02.2024 – 19:00
Velkolepý vzpomínkový koncert v podání mladého interpreta Kristiána Šebka za doprovodu třináctičleného živého orchestru, s pokorou mapující celou hudební kariéru největšího českého zpěváka, jeho životní cestu, doplněný o příběhy písní.

VYPRODÁNO

22.02.2024 – 19:00
Autorská dvojice si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Jejich tvorba obsahuje písně, které se žánrově liší a svými vokály je na desce i na koncertech obohacuje písničkářka Barbara Kanyzová. Koncerty Krhuta a Kozuba nebývají často jen a pouze o písničkách, ale protože společným jmenovatelem obou interpretů je neodmyslitelně humor, divák se tak na jejich vystoupeních mnohdy docela vydatně pobaví a zasměje. Jejich společný koncertní čas je při jejich pracovní vytíženosti tak vzácný, že i těch pár koncertů na rok 2024 je z jejich strany zázrak a zároveň i omluvou. Nechte se mile překvapit.

VYPRODÁNO

23.02.2024 – 19:00
Vážení rodiče, prarodiče, kamarádi a příznivci školy, srdečně vás všechny zveme na maturitní ples Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické. Můžete se těšit na nabitý program, ve kterém nebude chybět krásná hudba, vystoupení maturantů a spousta tance! Vstupenky na maturitní ples a více informací o plese získáte přímo ve škole.

VYPRODÁNO

24.02.2024 – 18:30
Vážení rodiče, prarodiče, kamarádi a příznivci školy, srdečně vás všechny zveme na maturitní ples Střední školy strojní, stavební a dopravní. Můžete se těšit na nabitý program, ve kterém nebude chybět krásná hudba, vystoupení maturantů a spousta tance! Vstupenky na maturitní ples a více informací o plese získáte přímo ve škole.
08.03.2024 – 19:00
Vážení rodiče, prarodiče, kamarádi a příznivci školy, srdečně vás všechny zveme na maturitní ples Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické. Můžete se těšit na nabitý program, ve kterém nebude chybět krásná hudba, vystoupení maturantů a spousta tance! Vstupenky na maturitní ples a více informací o plese získáte přímo ve škole.

400 Kč

09.03.2024 – 19:00
Vážení rodiče, prarodiče, kamarádi a příznivci školy, srdečně vás všechny zveme na maturitní ples Gymnázia F.X. Šaldy. Můžete se těšit na nabitý program, ve kterém nebude chybět krásná hudba, vystoupení maturantů a spousta tance! Vstupenky na maturitní ples a více informací o plese získáte přímo ve škole.
12.03.2024 – 18:00
Zveme Vás na koncertní turné hudební skupiny DUO JAMAHA ,,Roztočíme to tour 2024”, kde zazní nejen novinky z nově připravovaného alba, ale i pecky ze stále aktuálního CD a nebudou chybět ani starší hity a šlágry, které znáte z TV Šlágr. Na koncertě kromě melodických temperamentních písní nechybí pravý záhorácký humor, Stand-up vystoupení jednoho z členů této skupiny zaručuje skvělou zábavu! Přijďte se odreagovat, zazpívat si a zažít super atmosféru, která je na každém tomto koncertním vystoupení! Těšíme se na Vás! Délka koncertu 90 min., bez přestávky, začátek v 18:00 hodin.

od 290 Kč

15.03.2024 – 20:00
Srdečně vás zveme na 23. ročník pivního bálu Pivovaru Svijany, který se uskuteční v pátek 15. března od 20 hodin v Liberci. Dům kultury bude pro vstup otevřen již od 19 hodin. Celým večerem vás provede oblíbený komik a skvělý bavič – MILOŠ KNOR. K poslechu a tanci vám zazpívá frontman skupiny Kryštof – RICHARD KRAJČO a také česká populární zpěvačka LUCIE VONDRÁČKOVÁ, Těšit se můžete i na liberecký orchestr LADISLAVA BAREŠE a DJ Pavla Baláže. Vstupenky v prodeji na Ticketstream a pokladně DK. Kromě skvělé zábavy, tance a hudebního představení je pro vás připraveno vychlazené svijanské pivo. Na čepu bude připraven ŠLIK, „450“ a řezaný fanda. Pro řidiče bude i varianta nealko piva.

VYPRODÁNO

19.03.2024 – 19:00
Nechte se unést na vlně nezapomenutelného zážitku, který Vás zavede do éry snad největší rockové kapely všech dob – Queen! Přijďte a staňte se součástí této jedinečné události, která Vás vtáhne do světa ikonických hitů, které oslavují nezaměnitelný hlas Freddieho Mercuryho a jedinečného zvukového projevu Queen. Živý symfonický orchestr vytvoří velkolepý hudební doprovod a umocní emoce, které Queen zanechali v srdcích fanoušků po celém světě.

od 790 Kč

20.03.2024 – 19:30
Leoš Mareš uvede sám sebe v originální, okázalé show, s níž se vypraví přímo za vámi do vašich měst. Připravil si pro vás vodopád podívané, na které uslyšíte všechny jeho hity, ale také skladby, které znají pouze fajnšmekři, kteří jeho alba před dvaceti lety projeli celá. Zažijete ho ve všech showbyznysových polohách, tak jak ho máte rádi. Ještě musí “Všechny texty po večerech nastudovat, po rádiu chorošku natrénovat” Už teď je ale jasné, že svou energií uchvátí publikum. Samozřejmě nebudou chybět tanečníci, velkorysé scénografické zpracování, mnoho kostýmů a nekonečně překvapení. Přijďte i ve vašem městě poznat, „Who`s that man“.

od 990 Kč

22.03.2024 – 19:00
Vážení rodiče, prarodiče, kamarádi a příznivci školy, srdečně vás všechny zveme na maturitní ples Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické. Můžete se těšit na nabitý program, ve kterém nebude chybět krásná hudba, vystoupení maturantů a spousta tance! Vstupenky na maturitní ples a více informací o plese získáte přímo ve škole.
25.03.2024 – 19:00
Dva držitelé ceny Thálie, pop muzikálová legenda a sólista opery Národního divadla v Praze zpívají hity Karla Svobody a to nejlepší z filmů a muzikálů. Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michael Bragagnolo v novém programu Láska prý, kde zazní také písně z jejich alb, oceněných Zlatou a Platinovou deskou. Špičkový hudební zážitek umocňují doprovázející hudebníci a Unique Quartet. 4 Tenoři jsou hlasy, které musíte slyšet.

od 750 Kč

27.03.2024 – 19:00
Nová sezóna Silných rečí znamená další příležitost vidět Simonu a její víc než hodinový speciál! Celé legie fanoušků na Slovensku a v Čechách prosili o další vystoupení, kempovali před kulturáky, vytvářeli oltáře ve skříních… a podařilo se! Nejznámější slovenská komička je zpět!!! Pro velký zájem přidáváme ještě jedno představení od 16 hodin!

od 450 Kč

04.04.2024 – 20:00
Velkolepá show plná dechberoucích efektů, projekcí a hlavně toho nejlepšího z kultovních alb Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratoř. Je to nejspíš poslední možnost slyšet, vidět a zažít na vlastní kůži ucelené kouzlo těchto tří zásadních alb, která fungují dohromady jako symfonie. A aby byl zážitek kompletní, nepřijdete ani o ty největší hity z šedesátileté historie kapely Olympic. 30 jedinečných limitovaných koncertů po celé České republice, to je Trilogy Tour 2024!

od 990 Kč

06.04.2024 – 19:00
Vážení rodiče, prarodiče, kamarádi a příznivci školy, srdečně vás všechny zveme na maturitní ples Střední průmyslové školy stavební. Můžete se těšit na nabitý program, ve kterém nebude chybět krásná hudba, vystoupení maturantů a spousta tance! Vstupenky na maturitní ples a více informací o plese získáte přímo ve škole.
13.04.2024 – 20:00
Tento rok si pro Vás liberečtí Rammstein member’s club připravili opět nezaměnitelnou show! Mistrovská hudební a vizuální interpretace společně s pyrotechnickou show, to vše bude čekat na své fanoušky 13. dubna v Domě kultury v Liberci!

od 390 Kč

20.04.2024 – 20:00
Svaz podnikatelů ve stavebnictví a soutěž Stavba roku Libereckého kraje Vás zvou na 1. Ples Stavařů v Liberci. K poslechu i k tanci vám zahrají a zazpívají Tomáš Klus se svou kapelou, orchestr Ladislava Bareše a na závěr je připravena diskotéka.

590 Kč

26.04.2024 – 21:00
Nechť dobrodružství za pokladem započne! Po úspěšném prvním velkém vydání projektu Monkey Boom Hall, se opět vydáváme zpět do džungle, ale nyní se slibným pokladem tajemného chrámu. Těšit se můžete opět na unikátní Stage design, pořádný Sound System a hlavně headlinery z celého světa, kteří jsou. špičkou v našem milovaném žánru. Kup si lístek a přidej se k dobrodružství!

590 Kč

01.05.2024 – 10:00
Přijďte ochutnat moderní i nemoderní gastronomii a zažít, co je to street food. Těšit se můžete na mix chutí světových kuchyní ale i té české, dorazí i tolik oblíbené food trucky. K dobrému jídlu patří samozřejmě i skvělé víno či pivo z malých pivovarů. K sladkému zase jen ta nejlepší výběrová káva. Na to všechno se můžete těšit ve středu 1.5.2024 před Domem kultury. Tak neseďte doma a doražte ochutnat pochoutky připravované přímo před vašimi zraky! Zahraje a zazpívá zpěvák z latinské Ameriky 🎤🎸🎶 Čas: 10:00 – 19:00 před Domem kultury, Liberec

ZDARMA

04.05.2024 – 19:00
Pražský filmový orchestr pod taktovkou dirigenta Jiřího Korynty přináší velkolepý koncert, který představí ve velkém sále kulturního domu v Liberci! Diváci v Liberci se mohou těšit na skladby z filmů Star Wars, Pán Prstenů, Games of Thrones, Harry Potter, Piráti z Karibiku a další známé melodie stříbrného plátna. Koncert bude bohatý na fantastickou filmovou hudbu od světově známých hudebních skladatelů, jakými jsou např. John Williams, Hans Zimmer, Howard Shore nebo James Horner.

od 650 Kč

05.05.2024 – 19:00
Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show „ALL INCLUSIVE BIBIONE“ do Libereckého domu kultury! Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček – všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen.

od 490 Kč

22.05.2024 – 20:00
Večery plné unikátní show, hudby a tance se ponesou ve znamení radostného potkávání, nezapomenutelných hudebních zážitků a vzájemného propojování nálad. „Všechno, co se stane na tour, stane se, a proto by byla škoda to nezažít. Prolomme bariéry, hranice neexistují, přijďte se o tom přesvědčit. Vracíme se do klubů, sklepů a špeluněk kvůli tomu nejbližšímu kontaktu s posluchačem. Abychom třebas v budoucnu mohli rozkvést do arén a stadionů. “ říká Vojtěch Dyk.

od 1190 Kč

01.10.2024 – 19:00
TORNERO TOUR 2024 je dlouhodobě připravované Československé koncertní turné zpěvačky Ilony Csákové. Jedná se o vůbec první turné po 25. letech a samotný název „Tornero“ v doslovném překladu znamená „Vrátím se“. Turné bude probíhat po dobu jednoho měsíce, a to od 1. října 2024 až do 31. října 2024.

od 430 Kč

21.11.2024 – 19:00
Do Liberce míří britské kvarteto The Backbeat Beatles, přední světový tribute band hrající původní tvorbu Beatles a na slavnostních koncertech připomene 60 let od vydání desky A Hard Day´s Night. Hudebníci z kolébky Beatles, z anglického Liverpoolu na svém českém turné zavítají do nejen do Zlína ale i do Olomouce, Ostravy a Liberce. Speciálním hostem turné bude Jesus Rodriguez (elektrické piano) v roli Billyho Prestona (doplňující člen Beatles).

od 599 Kč

Podzimní taneční kurzy a kurzy společenské výchovy pro mládež

1600

Kapacita

9

REKLAMNÍCH PLOCH

50+

AKCÍ ZA ROK

Odebírat novinky

Zadejte svůj email a nepropásněte žádnou z novinek, kterou si pro Vás připravíme.

Kliknutím na tlačítko PŘIHLÁŠENÍ souhlasíte se zasíláním nabídek.