Akce

Nadcházející akce

20.04.2024 – 20:00
Z technických důvodů se ples nekoná.

ZRUŠENO

26.04.2024 – 21:00
Nechť dobrodružství za pokladem započne! Po úspěšném prvním velkém vydání projektu Monkey Boom Hall, se opět vydáváme zpět do džungle, ale nyní se slibným pokladem tajemného chrámu. Těšit se můžete opět na unikátní Stage design, pořádný Sound System a hlavně headlinery z celého světa, kteří jsou. špičkou v našem milovaném žánru. Kup si lístek a přidej se k dobrodružství!

590 Kč

01.05.2024 – 10:00
Přijďte ochutnat moderní i nemoderní gastronomii a zažít, co je to street food. Těšit se můžete na mix chutí světových kuchyní ale i té české, dorazí i tolik oblíbené food trucky. K dobrému jídlu patří samozřejmě i skvělé víno či pivo z malých pivovarů. K sladkému zase jen ta nejlepší výběrová káva. Na to všechno se můžete těšit ve středu 1.5.2024 před Domem kultury. Tak neseďte doma a doražte ochutnat pochoutky připravované přímo před vašimi zraky! Zahraje a zazpívá zpěvák z latinské Ameriky 🎤🎸🎶 Čas: 10:00 – 19:00 před Domem kultury, Liberec

ZDARMA

04.05.2024 – 19:00
Pražský filmový orchestr pod taktovkou dirigenta Jiřího Korynty přináší velkolepý koncert, který představí ve velkém sále kulturního domu v Liberci! Diváci v Liberci se mohou těšit na skladby z filmů Star Wars, Pán Prstenů, Games of Thrones, Harry Potter, Piráti z Karibiku a další známé melodie stříbrného plátna. Koncert bude bohatý na fantastickou filmovou hudbu od světově známých hudebních skladatelů, jakými jsou např. John Williams, Hans Zimmer, Howard Shore nebo James Horner.

od 650 Kč

05.05.2024 – 19:00
Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show „ALL INCLUSIVE BIBIONE“ do Libereckého domu kultury! Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček – všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen.

od 490 Kč

22.05.2024 – 20:00
Večery plné unikátní show, hudby a tance se ponesou ve znamení radostného potkávání, nezapomenutelných hudebních zážitků a vzájemného propojování nálad. „Všechno, co se stane na tour, stane se, a proto by byla škoda to nezažít. Prolomme bariéry, hranice neexistují, přijďte se o tom přesvědčit. Vracíme se do klubů, sklepů a špeluněk kvůli tomu nejbližšímu kontaktu s posluchačem. Abychom třebas v budoucnu mohli rozkvést do arén a stadionů. “ říká Vojtěch Dyk.

od 1190 Kč

24.05.2024 – 19:00
Hvězdy 80. let -ABBA, MICHAEL JACKSON, MADONNA, PET SHOP BOYS, GLORIA GAYNOR, BEE GEES, ale i legendy 90. let – BACKSTREET BOYS, ACE OF BASE, 2 UNLIMITED, HADDAWAY, BOMFUNK MCs, THE PRODIGY etc. – to je klasika taneční a popové hudby. DANCE SYMPHONY 80.-90. let v podání PRIME ORCHESTRA zaručuje divákům příval emocí, živých dojmů, drajvu a pozitivní energie!

od 790 Kč

08.06.2024 – 17:00
Připravte se na úžasné dobrodružství pro děti! Oblíbený muzikál ŠMOULOVÉ se chystá na své turné po České republice. Od 7.dubna se vydají na cestu a zavítají do více než 30 měst, aby rozesmáli malé fanoušky svými úžasnými písněmi. ŠMOULOVÉ vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti a jejich nová show slibuje ještě větší dávku radosti a zábavy. Děti mohou očekávat pohádkovou atmosféru, pestré kostýmy a samozřejmě i jejich oblíbené písně. Toto turné je skvělou příležitostí pro malé fanoušky, kteří chtějí potkat své oblíbené modré hrdiny naživo a zažít nezapomenutelný zážitek plný zpěvu, tance a radosti. Nechte své děti vstoupit do světa ŠMOULŮ aby zažily tuto nezapomenutelnou dobrodružnou jízdu!

od 399 Kč

20.09.2024 – 18:00
Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. Přijďte se podívat na jeden z největších dětských muzikálů v Česku.

350 Kč

01.10.2024 – 19:00
TORNERO TOUR 2024 je dlouhodobě připravované Československé koncertní turné zpěvačky Ilony Csákové. Jedná se o vůbec první turné po 25. letech a samotný název „Tornero“ v doslovném překladu znamená „Vrátím se“. Turné bude probíhat po dobu jednoho měsíce, a to od 1. října 2024 až do 31. října 2024.

od 430 Kč

23.10.2024 – 19:00
Vzpomínkový koncertní pořad „Jdi za štěstím“ v podání Bohuše Matuše a Mariana Vojtka nabízí ohlédnutí za největší osobností naší populární scény, Karlem Gottem. Za doprovodu skvělé kapely Charlie Blažek Band uslyšíme největší hity této pěvecké legendy v podání těchto skvělých muzikálových osobností jako například „Lady karneval, Kávu si osladím, Stokrát chválím čas, Je jaká je, Když milenky pláčou“ aj. Nevšední zážitek umocní jistě nejedna historka obou protagonistů.

od 790 Kč

07.11.2024 – 19:00
Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. Speciální narozeninová show, která má v roce 2024 jen 30 zastávek po celé České republice míří i k nám! Tentokrát se jedná o představení s výběrem toho nejlepšího, co Techtle Mechtle za poslední roky předvedly, a to i s řadou nových čísel a vystoupení. Trochu méně divadlo, za to ještě větší show, než kdy jindy – více účinkujících, více tanečních vystoupení a více kostýmů!

předprodej od 5. 5. 2024

16.11.2024 – 20:00
Jedinečná a nezaměnitelná hudební a vizuální interpretace rockových legend! Během večera vystoupí světové tributové jedničky BASKET CASE (GREEN DAY TRIBUTE) a PIKNIK PARK (LINKIN PARK TRIBUTE) PIKNIK PARK – https://www.linkinparktributeband.com/ BASKET CASE – https://www.facebook.com/greendayhun/

od 490 Kč

21.11.2024 – 19:00
Do Liberce míří britské kvarteto The Backbeat Beatles, přední světový tribute band hrající původní tvorbu Beatles a na slavnostních koncertech připomene 60 let od vydání desky A Hard Day´s Night. Hudebníci z kolébky Beatles, z anglického Liverpoolu na svém českém turné zavítají do nejen do Zlína ale i do Olomouce, Ostravy a Liberce. Speciálním hostem turné bude Jesus Rodriguez (elektrické piano) v roli Billyho Prestona (doplňující člen Beatles).

od 599 Kč

Podzimní taneční kurzy a kurzy společenské výchovy pro mládež

1600

Kapacita

9

REKLAMNÍCH PLOCH

50+

AKCÍ ZA ROK

Odebírat novinky

Zadejte svůj email a nepropásněte žádnou z novinek, kterou si pro Vás připravíme.

Kliknutím na tlačítko PŘIHLÁŠENÍ souhlasíte se zasíláním nabídek.